Nieuwsbrief CD&V Waasmunster september 2015
CD&V Waasmunster
N°9 - 24/09/2015
 
 

Pastoorswissel in Waasmunster

Wisseling van pastoor in Waasmunster

Op 23/8/2015 hebben de parochies van Waasmunster afscheid genomen van hun pastoor, Johan Van Daele. Pastoor Johan heeft onze parochies gedurende 4 jaar geleid en zal nu een nieuwe opdracht vervullen in de regio Beveren. CD&V Waasmunster was bij zijn afscheid aanwezig en heeft een kleine attentie overhandigd als bedanking voor de voorbije 4 jaar.

Op zaterdag 29/8/2015 werd de nieuwe pastoor, Dick De Blauwen, ingehuldigd te Hamme. Onze nieuwe pastoor heeft namelijk, naast de 3 parochies van Waasmunster, ook 2 parochies van Hamme voor te gaan. Op zondag 30/8 werd pastoor Dick in de centrumkerk van Waasmunster verwelkomd door onze gemeente en zijn parochies.

CD&V van Waasmunster was ook bij die gelegenheid aanwezig om vanuit onze partij een klein geschenk te overhandigen als verwelkoming in onze mooie gemeente.

Wij wensen beide pastoors veel succes in hun nieuwe uitdagingen!